Projekty Unii Europejskiej - Fundacja sprawności
Skontaktuj się z nami: 022 840 72 17

Projekty Unii Europejskiej

DOTACJE NA INNOWACJE

Tytuł projektu: „ZAUTOMATYZOWANIE PROCESÓW BIZNESOWYCH POPRZEZ WDROŻENIE SYSTEMU B2B POMIĘDZY FUNDACJĄ „SPRAWNOŚĆ W KAŻDYM WIEKU” I JEJ PARTNERAMI BIZNESOWYMI”
Działanie:     8.2. POIG „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”
Finansowanie: Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.2.

Projekt polega na wdrożeniu systemu B2B, który zautomatyzuje procesy biznesowe pomiędzy Fundacją i jej Partnerami biznesowymi. System będzie również umożliwiał współpracę z większą niż obecna ilością Partnerów. Planowane do wdrożenia rozwiązanie informatyczne umożliwi automatyzację wszystkich relacji biznesowych pomiędzy Fundacją i Partnerami związanych ze świadczeniem usług medycznych w ramach wzajemnej współpracy.

Pomocne linki do instytucji współfinansujących projekt:
Unia Europejska www.europa.eu
Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka www.poig.gov.pl